Kodėl jūsų mokykla lieka nepastebėta internete?

Gerinant mokyklos SEO rezultatus, reikia gero turinio ir efektyvių nuorodų. (Ir mums nereikia sakyti, kaip svarbu, kad jūsų mokykla būtų rasta Google’ paieškos rezultatuose!) SEO paslaugos yra vienas iš efektyviausių būdų pritraukti naujus mokinius į mokyklą.

Štai keletas patarimų, kaip pagerinti savo SEO reitingą:

Turinio svarba

Negalima pakartotinai naudoti turinio. Kiekviename jūsų svetainės puslapyje turėtų būti originalus turinys, o ne kopijuotas. Negalima nukopijuoti ir įklijuoti pastraipų iš pagrindinio puslapio, pavyzdžiui, kuo originalesnis jūsų turinys, tuo daugiau Google turi nuskaityti jūsų turinio ir pridėti jį prie savo duomenų bazės.

Kalbėdamas apie turinį, jis turi būti matomas, įdėkite svarbiausią turinį puslapio viršuje.

Dar kartą noriu pakartoti, kad turinys yra karalius. Neužpildykite puslapių nereikalingu turiniu per trumpą laiką, bet it neperkraukite jų. Rašykite apie įvairius mokyklos pasiekimus ir tai kas yra susiję su studijomis. Pasak Addad.lt agentūros, vidutinis turinio ilgis tinklalapiui, kuris priskiriamas 10 geriausių Google raktinių žodžių rezultatams, turi ne mažiau kaip 2000 žodžių.

Pateikite nuorodas į likusią jūsų svetainę savo pagrindiniame puslapyje. Svarbus yra ir svetainės žemėlapis. Tai leidžia Google geriau nuskaityti visą jūsų svetainę ir kaupti tinkamesnius jūsų puslapių raktinius žodžius.

Puslapių optimizacija

Optimizuokite savo puslapių pavadinimus, URL ir puslapių aprašymus. Naudokite prasmingus puslapių pavadinimus ir rašykite aiškius puslapio aprašus, kuriuose naudojami raktiniai žodžiai. Pavyzdžiui, jei esate susieję su sporto skyriaus skyriumi, nenaudokite kažko savavališko, pvz., jusu-mokykla.lt/1526884123.html. Jūs praleidžiate visiškai gerą optimizavimo galimybę! Vietoj to naudokite kažką panašaus į jusu-mokykla.lt/informacija.

Informacija – tai raktinis žodis, kurį Google gali indeksuoti ir kuris yra susijęs su galimais tėvams ieškoti. Žmonės turėtų sugebėti atspėti puslapio temą tik peržiūrėdami URL!

Įsitikinkite, kad jūsų svetainė greitai įkelta. Atsižvelgiant į pasirinkimą tarp dviejų panašių tinklalapių, vartotojas pasirinks apsilankyti ir sąveikauti su greičiau įkeliama svetaine. Optimizuokite klasių nuotraukas ir kiti informaciją, kuri užima itin daug vietos tinklapyje. Kuo greičiau jūsų svetainė veiks, tuo aukštesnis jūsų paieškos sistemos reitingas. Norėdami pagerinti jūsų svetainės apkrovos greitį, apsvarstykite galimybę pašalinti didelius atvaizdus arba perkelti į reaguojamą šabloną. Patikrinkite, kaip greitai jūsų svetainė įkeliama čia.

Atsiliepimai

Skatinkite tėvus palikti atsiliepimus. Atsiliepimai yra paliekami mokyklos reitinguojančias svetaines, o suteikia jūsų mokyklai daugiau dėmesio paieškos rezultatams. Paprašykite patikimų tėvų ar jūsų padėjėjo organizacijos stengtis padėti pakviesti daugiau apžvalgų.

Sužinokite daugiau apie SEO. Nors tai gali atrodyti nepaprastai svarbu, yra daug išteklių, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie SEO paslaugas ir jų tobulinimą. Laikykitės naujausių ir geriausių SEO paieškos būdų.

Optimizuokite savo tinklapį mobiliesiems. Dabar itin svarbu nei bet kada anksčiau, kad jūsų mokyklos tinklalapis yra visiškai pritaikytas mobiliems įrenginiams. Google daug dėmesio skiria mobiliųjų telefonų optimizavimui.

SEO paslaugos yra vienas geriausių būdų reklamuoti ir skleisti jūsų mokyklos ar kitos švietimo įstaigos svarbią informaciją bei pritraukti naujų mokinių ir studentų.

J. Vilimas