Geriausias Darbas Studentui

Bandant pritaikyti darbus į savo tvarkaraštį, studentui gali atrodyti itin sudėtingas dalykas.

Vienas svarbiausių prioritetų, kad darbas turėtų lankstų tvarkaraštį.

Geriausias darbas studentui

Skamba keistai, bet ką darytumėte, jeigu gyvūną kamuotų streso sutrikimai? Tam yra apmokami gyvūnų prižiūrėtojai, šis darbas puikiai tinka ir studentams.

Auklė

Puiki galimybė Dirbti su vaikais! Auklės dirba beveik vien tik naktimis ir savaitgaliais, rūpinasi vaikais, kol tėvai negali; auklės prižiūri vaikus, o jų tėvai dirba…

Banko kasininkas

Ką turėtumėte daryti tokiame darbe? Bankai, pasikliauja kasininkais dėl jų tikslumo skaičiuojant pinigus ir tvarkydami kitus klientų finansinius sandorius.

Barista

Baristos profesija yra viena populiariausių specialybių studentų tarpe. Lengvai koreguojamas tvarkaraštis yra vienas pagrindinių privalumų dirbant šį darbą.

Barmenas

Barmenai dirba labai sparčiai besivystančiose aplinkose, priima užsakymus, užpila gėrimus ir maišo kokteilius, o kartais ir žuvies dubenėlių dydžio stiklus.

Jūs paprastai turi būti 21 metų ar vyresnis, kad taptumėte barmenu.

Buhalterė

Mažoms ir didelėms įmonėms reikia pagalbos, kad visi faktai ir skaičiai būtų tvarkingi. Naudodami skaičiuokles ir buhalterinę programinę įrangą, buhalteriai įrašo finansinius sandorius, atnaujina ataskaitas ir tikrina finansinių įrašų tikslumą.

Prekinio ženklo ambasadorius

Ar kada nors matėte žmones, kurie nemokamai dalijasi universitete, ar net parduoda įvairius produktus, tokius kaip Avon arba Herbalife, ar išplatino nemokamus „Monster Energy“ gėrimus visame universitete? Prekių ženklo ambasadai gauna atlyginimą už prekės ženklų ir produktų reklamavimą, o kartais net gali uždirbti komisinius ar kitus prizus, kad atitiktų pardavimo tikslus.

Kasininkas

Nuskaitykite ir maišelį ir rinkite pastovų darbo užmokestį. Kasos aparatai tvarko pinigų sandorius parduotuvėse.

Vairuotojas

Greičiausiai pasikliaukite ir tapkite „Taxify“ ar „Uber“ komandos dalimi, kad galėtumėte saugiai vežti savo klientu. Keleivių pervežimas yra viena iš labiausiai paklausių specialybių studentavimo metu.

Fitneso treneris

Daug sportuojate? Padėkite sau ir kitiems išvengti sveikatos sutrikimų , suteikiant treniruotes ir motyvaciją sporto salėje su savo įprastais treniruotės būdais.

Be tvirto fizinio pasirengimo pagrindo, paprastai turite būti sertifikuotas kaip fitneso treneris.

IT palaikymo specialistas

Gali tapti laisvai samdomu IT specialistu. Kurkite internetiniu svetaines, sukurkite savo prekės ženklą, padėkite žmonėms įkurti asmeninį, edukacinį ar verslo tinklapį.

Tai tik maža dalis darbų, kuriuos galite drąsiai dirbti būdami studentais. Svarbiausia nusiteikite tam, juk šis darbas ne amžinas. Nors kas čia žino?

J. Vilimas